☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Leszno
Herb Leszno

Środa 20.03.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład Rady Gminy

 

W skład Rady Gminy Leszno  kadencji 2018-2023 wchodzą następujące osoby:

 


 

1.  Michał Dominiak - Przewodniczący Rady tel: 502 246 751, przewodniczacy@gminaleszno.pl

2.  Agata Bażyńska-Khan - Wiceprzewodnicząca Rady  tel: 792 123 332, a.bazynska.khan@gminaleszno.pl

3.  Dariusz Iwanek - Wiceprzewodniczący Rady tel: 509 673 260, d.iwanek@gminaleszno.pl

4. Janusz Biały tel: 604 283 841, j.bialy@gminaleszno.pl

5. Halina Dmoch tel: 694 926 754, h.dmoch@gminaleszno.pl

6.  Ewa Grot tel: 506 955 562, e.grot@gminaleszno.pl

7.  Lesław Kuczyński tel: 606 517 111, l.kuczynski@gminaleszno.pl

8. Ewa Latoszek tel : 601 788 219, e.latoszek@gminaleszno.pl

9.  Krzysztof Lipiński tel: 691 714 655, k.lipinski@gminaleszno.pl

10. Tomasz Maj tel: 609 604 154, t.maj@gminaleszno.pl

11. Marianna Malarowska tel: 604 575 926, m.malarowska@gminaleszno.pl

12.  Krzysztof Michalski tel: 515 724 055, k.michalski@gminaleszno.pl

13.  Joanna Syta tel: 501 251 004, j.syta@gminaleszno.pl

14.  Agnieszka Walczak tel: 570 055 455, a.walczak@gminaleszno.pl

15.  Leszek Żebrowski tel: 511 831 661, l.zebrowski@gminaleszno.pl

 

 

 

 

Wytworzył:
Iwona Studnicka
Udostępnił:
Joanna Gajowniczek
(2003-06-03 14:04:23)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Bilska
(2019-01-09 10:30:40)
 
 
ilość odwiedzin: 3454399

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X